🔥 Išbandyk nemokamai – Free intro pamoką! Registruokis čia dabar! 🔥

Taisyklės

Užsisakydami ar pirkdami bet kokius kursus ar dovanų kuponus DJ Akademijoje, sutinkate su mūsų taisyklėmis ir nuostatomis, nurodytomis čia:

Autorių teisės

Visa mokymuisi skirta medžiaga tiek praktinė tiek teorinė yra DJ Akademijos nuosavybė saugoma autorinių teisių. Studentai turi teise ja naudotis mokymosi tikslais, bet negali jos savavališkai platinti ar dalintis su trečiaisias asmenimis.

Viešinimas

Paskaitų ar sesijos metu užfiksuota ir dokumentuota foto/video medžiaga bus viešinama DJ Akademijos socialiniuose tinkluose.

Susitikimų planavimas

Susitikimus patariame planuoti atsakingai ir iš anksto. Jei pasikeitus aplinkybėmis negalėsite atvykti, informuokite ne vėliau, kaip 48 valandos iki susitikimo. Jei nuspręsite perplanuoti susitikimus, jums gali tekti palaukti, kol atsiras jums tinkamas laikas.

Pamokos trukmė

Standartinio DJ Akademijos užsiėmimo trukmė – dvi akademinės valandos. Tačiau iš anksto suderinus sąlygas ir užmokestį, galima keisti užsiėmimo trukmę

Dovanų kuponas

Dovanų kuponas galioja metus nuo įsigijimo datos ir gali būti keičiamas į bet kokio tipo DJ Akademijos kursus. Dovanų kuponas negrąžinamas, bei į pinigus nekeičiamas.

Prekių pristatymas

Prekės nusipirktos internetu gali būti atsiimtos DJ Akademijoje arba išsiųstos LP EXPRESS paštomatu į jūsų nurodytą adresą.

Prekių siuntimo kaina: 3€

Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos.

Siuntų terminalai: https://www.post.lt/lt/lp-express-pastomatai

Tuo atveju, jei prekę veluojama pristatyti, klientas yra nedelsiant informuojamas.

Prekių grąžinimas

Prekės prieš išsiunčiant yra kruopščiai patikrinamos ir saugiai supakuojamos, kad Pirkėją pasiektų aukščiausios kokybės.

Kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

Norėdami grąžinti tinkamos kokybės prekę, susisiekite el. Paštu: , užpildykite grąžinimo formą, bei paaiškinkinte priežastį.

Prekė turi būti nenaudota, būtinai su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje ar originaliame maišelyje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos, kitaip grąžinimas negalimas.

Gražinant prekes, pirkėjas padengia siuntimo išlaidas.

Studijų baigimas

Baigę bet kurį pasirinktą DJ Akademijos kursą gausite sertifikatą. Taip pat įgysite galimybę prisijungti prie mūsų DJA Klubo bendruomenės.

Mūsų akademiją baigusiems studentams padėsime įgytas žinias pritaikyti praktiškai: nuo pasiūlymų groti įvairiuose renginiuose iki galimybės susipažinti su muzikos verslo profesionalais, prisidėti prie unikalių muzikinių projektų.